Dekanımızın 2017-2018 Akademik Yılı Mesajı

Sevgili öğrenciler, üniversitemizin değerli akademik ve idari personeli, 2017-2018 akademik yılında sizlerle yeniden birlikte olmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz.

 Sevgili Öğrenciler,

Bülent Ecevit Üniversitesi’ni seçmiş olmanız bizim için bir onurdur. Bizim referansımız; tecrübemiz, akademik kadromuz, kurumsal yapımızdır.  Artık iyi bir mezunun “istihdam edilmeyi düşünen” değil, “istihdam imkanları oluşturmayı düşünecek kadar cesur ve geniş ufuklu” olarak tanımlandığı günlere geldik. Basit ve yerel düşünmeyen, dünyaya açılmayı hedefleyen, ‘’küresel ölçekte işler başaran ” insanlar olmayı hedeflemelisiniz. Sizlerin, sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde mesleklerini ifa edebilecek, eğitim ve donanıma sahip bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla akademik ve idari kadromuzun her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isterim.

Çok kıymetli Akademisyen arkadaşlarım,

Büyük bir özveriyle yıllar boyunca edinmiş olduğunuz birikim ve tecrübeyi yine aynı fedakârlıkla öğrencilerimize aktarmaktasınız. Bu heyecanı hiç kaybetmeden ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizler bu yüce kurumun asli unsurlarısınız. İdealist kimliğiniz ve çalışkanlığınızla bir yandan eğitim faaliyetlerini yürütürken diğer taraftan araştırma, geliştirme çalışmalarınızı da yürütüyorsunuz. Temel hedefimiz Yeni Türkiye’nin yenilikçi bir üniversite modelini ortaya koymak adına katkıda bulunmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 eğitim öğretim yılının, öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize hayırlı olmasını diliyor, en içten sevgilerimi sunuyorum. Prof.Dr. Ali AZAR (Dekan)

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin