İdari
27 Committees
27 Coordinations
27 Laws
Komisyonlar

DR.ÖĞRETİM ÜYESİ 

1- Eğitim Komisyonu
DOÇ. DR. SONER YAVUZ Başkan
PROF. DR. ZEKAİ GÜNER Üye
DOÇ. DR. UĞUR ALTAY MEMİŞ Üye
DOÇ. DR. SELDA POLAT HÜSREVŞAHİ Üye
DOÇ. DR. MELTEM ATABAY Üye
ARŞ. GÖR. TAMER ÖZSOY Üye
ARŞ. GÖR. NURBANU YILMAZ Üye
MUHAMMET TUNCA Bilgisayar İşletmeni
2- Mezuniyet Komisyonu
DOÇ. DR. SONER YAVUZ Başkan
PROF. DR. ZEKAİ GÜNER Üye
DOÇ. DR. UĞUR ALTAY MEMİŞ Üye
DOÇ. DR. SELDA POLAT HÜSREVŞAHİ Üye
DOÇ. DR. HASAN SAİD TORTOP Üye
DOÇ. DR. MELTEM ATABAY Üye
ARŞ. GÖR. TAMER ÖZSOY Üye
MUHAMMET TUNCA Bilgisayar İşletmeni
3- Mezuniyet Komisyonu Çalışma Birimi
DOÇ. DR. SONER YAVUZ Başkan
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ , MUHAMMET ÖZDEMİR Temel Eğitim Bölüm Temsilcisi
ARŞ. GÖR. BENGİSU KAYA Sınıf Eğitimi
ARŞ. GÖR. BERNA SİCİM Okul Öncesi Eğitimi
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ,ERHAN YEŞİLYURT Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölüm Temsilcisi
ARŞ. GÖR MUSTAFA YILMAZ Sosyal Bilgiler Eğitimi
ARŞ. GÖR. DİLEK YILDIRIM Türkçe Eğitimi
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ  BERİL YILMAZ SENEM Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölüm Temsilcisi
ARŞ. GÖR. CANAY PEKBAY Fen Bilgisi Eğitimi
ARŞ. GÖR. HAMDİ ÇAĞLAR GÖKSEL Fen Bilgisi Eğitimi
ARŞ. GÖR. GÜLZADE KARACI İlköğretim Matematik Eğitimi
ARŞ. GÖR. NURBANU YILMAZ İlköğretim Matematik Eğitimi
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ  EMRE ÜNLÜ Özel Eğitim Bölüm Temsilcisi
ARŞ. GÖR. GAMZE KAPLAN Zihin Engelliler Eğitimi
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ  SEYİTHAN DEMİRDAĞ Eğitim Bilimleri Bölüm Temsilcisi
ARŞ. GÖR. ESMA NUR KARAMEŞE Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
NEVZAT OĞUZ Fakülte Sekreteri
MUHAMMET TUNCA Öğrenci işleri
3- Kültür ve Sanat Faaliyetleri Komisyonu
DOÇ. DR. EZGİ TAYLAN KOPARAN Başkan
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ  B.ARZU GÜNGÖR AKINCI Üye
DOÇ. DR. TİMUR KOPARAN Üye
ARŞ. GÖR. TAMER ÖZSOY Üye
ARŞ. GÖR. DİLEK YILDIRIM Üye
ARŞ. GÖR. NURBANU YILMAZ Üye
ARŞ. GÖR. ESMA NUR KARAMEŞE Üye
MERYEM AKSOY Bilgisayar İşletmeni
4- Kütüphane Komisyonu
  DOÇ. DR. EZGİ TAYLAN KOPARAN Başkan
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ  OLCAY ÖZDEMİR Üye
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ SERDAR SAVAŞ Üye
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ CANAN TUNÇ ŞAHİN Üye
ARŞ. GÖR. DİLEK YILDIRIM Üye
ARŞ. GÖR. BERNA SİCİM Üye
ÖZLEM AYDENİZ Bilgisayar İşletmeni
5- Araştırma Görevlilerinin Yurt İçi ve Yurt Dışı Çalışmalarının İzlenmesi Komisyonu
DOÇ. DR. EZGİ TAYLAN KOPARAN Başkan
DOÇ. DR. SONER YAVUZ Üye
YRD. DOÇ. DR. MUHAMMET ÖZDEMİR Üye
YRD. DOÇ. DR. BETÜL DEMİRDÖĞEN Üye
6- Özel Eğitim ve Engellilere Destek Komisyonu
Başkan
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ  EMRE ÜNLÜ Üye
ARŞ. GÖR. GAMZE KAPLAN Üye
7- Fakülte Web Sayfası Düzenleme Komisyonu
DOÇ. DR. EZGİ TAYLAN KOPARAN Başkan
PROF. DR. SONER YAVUZ Üye
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ZÜBEYİR YAZICI Üye
DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ÖZGÜR MURAT ÇOLAKOĞLU Üye
ARŞ. GÖR. ESMA NUR KARAMEŞE Üye
Üye
ARŞ. GÖR. GÜLZADE KARACI Üye
TURGUT AKKAYA Teknisyen
8- Fakülte Web İngilizce Sayfası Düzenleme Komisyonu
Dr. Öğretim Görevlisi, Şule KÖSEM Başkan
Dr. Öğretim Görevlisi, Beril YILMAZ SENEM Üye
Arş.Gör.Cem BÜYÜKEKŞİ Üye
Dr. Öğretim Görevlisi,Murat GENÇ Üye
Dr. Öğretim Görevlisi, Gizem ÖZER Üye
Arş.Gör.Gamze KAPLAN Üye
Arş.Gör.Gülzade KARACI Üye
Arş.Gör.Dilek YILDIRIM Üye
Arş.Gör.Nurbanu YILMAZ Üye
Üye
Arş Gör.Berna SİCİM Üye
9-Spor Salonu Komisyonu
DOÇ. DR. UĞUR ALTAY MEMİŞ Başkan
Dr. Öğretim Görevlisi, MUSTAFA AKINCI Üye
DOÇ. DR. ŞABAN ÇELİKOĞLU Üye
RAMAZAN ÇEVİK Teknisyen
10- Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Komisyonu
DOÇ. DR. EZGİ TAYLAN KOPARAN Başkan
Dr. Öğretim Görevlisi, TURGAY ÖNTAŞ Üye
ARŞ. GÖR. TAMER ÖZSOY Üye
ARŞ. GÖR. DİLEK YILDIRIM Üye
TURGUT AKKAYA Teknisyen
RAMAZAN ÇEVİK Teknisyen
11- Sivil Savunma Komisyonu
DOÇ. DR. MELTEM ATABAY Başkan
DOÇ. DR. SELDA POLAT HÜSREVŞAHİ Üye
Dr. Öğretim Görevlisi,OĞUZHAN KARADENİZ Üye
NEVZAT OĞUZ Fakülte Sekreteri
AYDIN CİVELEK Kor. Güvenlik Şefi
12- Çevre Bakım ve Dekorasyon Denetleme Komisyonu
DOÇ. DR. EZGİ TAYLAN KOPARAN Başkan
Dr. Öğretim Görevlisi, ABDULLAH KORAY Üye
Dr. Öğretim Görevlisi, FULYA ZORLU Üye
Dr. Öğretim Görevlisi, GİZEM ÖZER Üye
NEVZAT OĞUZ Fakülte Sekreteri
13- Kantin Denetleme Komisyonu
OĞUZHAN UZEL (ASİL) Üye
BÜLENT DİLAVER (ASİL) Üye
MERYEM AKSOY (ASİL) Üye
MENSUT YAŞLİ (YEDEK) Bilgisayar İşletmeni
ÖZLEM AYDENİZ (YEDEK) Bilgisayar İşletmeni
ALPER BOZKURT (YEDEK) Bilgisayar İşletmeni
14- Kontrol Teşkilatı
Nevzat OĞUZ (Asil) Fakülte Sekreteri
Halit MOLLAOĞLU (Asil) Fakülte Sekreteri
Oğuzhan UZEL (Asil) Bilgisayar İşletmeni
Orhan ÇETİN (Yedek) Bilgisayar İşletmeni
Bülent DİLAVER (Yedek) Bilgisayar İşletmeni
Taşınır Kontrol Yetkilisi
Doç.Dr. Ezgi Taylan KOPARAN
Taşınır Kayıt Yetkilisi
Bülent DİLAVER
Harcama Yetkilisi Mutemedi
Seyfettin YUMURTACI
Muhasebe Yetkilisi Mutemedi
Seyfettin YUMURTACI
15- Fakülte Dergi Komisyonu
Prof.Dr. Soner YAVUZ Fakülte Dergi Sorumlusu
Doç.Dr. Uğur Altay MEMİŞ Temel Eğitim Bölümü
Prof.Dr. Zekai GÜNER Sosyal Bilimler Ve Türkçe Bölümü
Doç.Dr.Selda POLAT HÜSREVŞAHİ Eğitim Bilimleri Bölümü
Özel Eğitim Bölümü
Doç.Dr. Meltem ATABAY Matematik ve Fen Bilimleri Bölümü  
16- Mezunlarla İletişim Komisyonu
Doç. Dr. Ezgi TAYLAN KOPARAN Başkan
Dr. Öğretim Görevlisi, Olcay ÖZDEMİR Temel Eğitim Bölümü Temsilcisi
Arş. Gör. Bengisu KAYA Temel Eğitim Bölümü Temsilcisi
Arş. Gör. Tamer ÖZSOY Temel Eğitim Bölümü Temsilcisi
Dr. Öğretim Görevlisi,Ayşe Özgül İNCE SAMUR Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü Temsilcisi
Arş. Gör. Dilek YILDIRIM Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü Temsilcisi
Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü Temsilcisi
Dr. Öğretim Görevlisi, Avni YILDIZ Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Temsilcisi
Dr. Öğretim Görevlisi, Canay PEKBAY Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Temsilcisi
Arş. Gör. Gülzade KARACI Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Temsilcisi
Dr. Öğretim Görevlisi, Elif AKDEMİR Eğitim Bilimleri Bölümü Temsilcisi
Arş. Gör. Esmanur KARAMEŞE Eğitim Bilimleri Bölümü Temsilcisi
Dr. Öğretim Görevlisi, Emre ÜNLÜ Özel Eğitim Bölümü Temsilcisi
Arş. Gör. Gamze KAPLAN Özel Eğitim Bölümü Temsilcisi
17- Üniversitemiz Fakülte Engelsiz Beü Koordinatörü:
Arş.Gör. Gülzade KARACI

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin