Rektörümüz Ereğli Eğitim Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Üniversitemiz Ereğli Eğitim Fakültesi 2019-2020 Akademik Genel Kurul Toplantısı, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın katılımıyla, 25 Eylül Çarşamba günü Ereğli Eğitim Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Dekan Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz, dekan yardımcıları, öğretim üyeleri, öğretim görevlileri ve araştırma görevlilerinin yer aldığı toplantıda, Dekan Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz tarafından; Ereğli Eğitim Fakültesi’nin vizyon ve misyonu, güçlü ve zayıf yönleri, akademik ve idari personel profili, yayın sayıları, son bir yıl içinde göreve başlayan öğretim üyeleri, öğrenci profili, bir yıllık genel değerlendirmesi ve yıl boyunca yapılan etkinlikler hakkında bilgi verildi.

Prof. Dr. Soner Yavuz’un sunumunun ardından konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı, üniversitemiz ve Ereğli Eğitim Fakültesi ile  ilgili gözlem ve düşüncelerini öğretim üyeleriyle paylaşarak, tüm akademik ve idari personelin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ve  destek vermeye her zaman devam edeceklerini ifade etti. Rektörümüz, Ereğli Eğitim Fakültesi olarak projelere daha fazla önem verilmesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile daha çok iletişim ve işbirliği yapılması, Erasmus programlarından öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimizin daha çok istifade etmesi, yabancı uyruklu öğrenci ve öğretim üyelerinin üniversitemizi daha çok tercih etmesi gerektiğini ifade etti.

Akademik Genel Kurul Toplantısı, fakülte öğretim üyelerinin soru, görüş ve önerilerinin alınmasının ardından sona erdi.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin